WITAMY !

      Kancelaria nasza, prowadzona jest w formie spółki cywilnej, utworzonej przez radców prawnych z wieloletnią praktyką.
     Nasze doświadczenie zawodowe zdobyte w różnych instytucjach zajmującymi się stosowaniem i wykładnią prawa, pozwala na rzetelne zajęcie się praktycznie każdym problemem z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, bankowego, handlowego i upadłościowego.

     Pracownicy naszej Kancelarii tworzą zgrany i doświadczony zespół, pozwalający w każdej chwili zająć się Państwa sprawą i udzielić wyczerpujących informacji.

     Obecnie, zespół ten tworzą dwóch radców prawnych oraz troje asystentów, w tym również osoby z wyższym wykształceniem prawniczym i odbywające aplikacje. Ponadto, Kancelaria nasza współpracuje z kilkoma kancelariami adwokackimi i radcowskimi, nie tylko z terenu Suwałk, lecz także w Krakowie, Łodzi, Warszawie, Białymstoku, Ełku i Augustowie.
     Dysponujemy nowocześnie urządzonym lokalem o pow. ok. 100m2, położonym w centrum Suwałk, wyposażonym we wszelkie nowoczesne urządzenia i salę konferencyjną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie Kancelarii w godzinach od 8.30 do 15.30. Można z nami skontaktować się również telefonicznie, za pomocą faxu lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.